INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte praxi v zákaznické kvalitě? Ovládáte němčinu na komunikativní úrovni? Chcete práci u špičky v oboru? Tak nám ihned zašlete životopis! Stabilní firma v oblasti automotive hledá nového kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Pracovní náplň

  • Řešení reklamací
  • Reportování
  • Odpovědnost za osobní indikátory
  • Práce s klíčovými zákazníky
  • Naplnění specifických požadavků zákazníka

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici v automotive prostředí
  • NJ na středně pokročilé úrovni, AJ výhodou
  • Znalost nástrojů kvality 8D, 5 WHY, Ishikawa, Pareto
  • Orientaci v IATF 16949 a VDA 6.3
  • Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie
  • Příspěvek na sport, kulturu a životní pojištění
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Možnost odborného vzdělávání a rozvoje
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Dobřany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.