MONTÁŽ PRO ŽENY I MUŽE S 13. PLATEM (Plat 22.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáte nové uplatnění? Chcete jít pracovat ke stabilnímu zaměstnavateli, který nepropouštěl ani v této nelehké době? Nemáte ještě zkušenosti z výroby, ale jste pracovitý/á a chcete se do toho pustit? Tak mi zašlete váš životopis a domluvíme pohovor!

Pracovní náplň

  • Převážně jednoduchá montáž
  • Vizuální kontrola
  • Práce vhodná i pro ženy a absolventy

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Předchozí praxe z výroby výhodou, avšak ne podmínkou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Nástupový příspěvek 10.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu nad dojezd 25 km
  • Závodní stravování
  • Příspěvek do penzijního připojištění
  • Masáže zdarma
  • Různé volnočasové aktivity pro zaměstnance
  • Benefitní program

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.