PROVOZNÍ AUTOELEKTRONIK (40-50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte praxi s diagnostikou vozu? Chcete pracovat pro stabilní a renomovanou firmu? Pokud k tomu všemu máte vzdělání v oboru elektro nebo strojírenství, pošlete mi svůj životopis! Nadnárodní firma, působící v oblasti automotive, hledá posilu týmu na pozici: PROVOZNÍ AUTOELEKTRONIK (40-50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • údržba MFT přístrojů výrobního personálu
  • poradenství se znalostí diagnostiky při opravách vozů
  • podpora provozu montážní linky
  • řešení elektronických závad u vozů

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, elektro
  • praxi na obdobné pozici minimálně rok
  • znalost diagnostiky vozu
  • praxe z oblasti repasu, nebo autoelektrikářství VÝHODOU

Co nabízíme?

  • moderní pracoviště
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na rekreace po ČR
  • 5 týdnů dovolené

  • třísměnný provoz
  • místo pracoviště: okres Mladá Boleslav
  • pozice vhodná pro muže i ženy