SMĚNOVÝ MISTR do nástrojárny (až 50000)

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

Máte zkušenosti z výrobní společnosti, nejlépe automotive a s vedením kolektivu lidí? Rádi byste pracovali na pozici MISTRA VÝROBY? Chcete se stát součástí významné společnosti, která vám poskytne zázemí a možnost dalšího odborného růstu? Pak neváhejte, je zde šance právě pro vás!

Pracovní náplň

  • Vedení výrobního týmu (cca 30 nástrojařů)
  • Přidělování práce
  • Dohled nad dodržováním BOZP
  • Zodpovědnost za dodržování nastavených technologických procesů
  • Zodpovědnost za naplnění plánů výroby
  • Reporting vedoucímu výroby
  • Kontrola kvality
  • Optimalizace výroby
  • Práce v nepřetržitém provozu (2 směny)

Co požadujeme?

  • Min SOU vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí nutností a ve výrobě výhodou
  • Důslednost a důraz na kvalitu
  • Znalost SAP a Hydra výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Náborový bonus 30000 Kč
  • Navýšení mzdy
  • Kariérní růst
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Docházkový bonus 1500 Kč
  • Příspěvek na dopravu odstupňovaný dle vzdálenosti až 2500 Kč/měsíc
  • Příplatky za směnnost cca 2000 Kč/měsíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonus a další
  • Místo výkonu práce: Brno venkov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.