OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ (29500 – 33000)

Neaktivní nabídka

29500 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímáš se o techniku a fungování strojů? Máš zkušenost na pozici seřizovač a chtěl bys vyzkoušet práci na bezpečné galvanické lince? Rád bys dostal odměnu za nástup 60000,-? Pokud Tě to láká, tak právě hledáme Tebe! Pošli mi svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Obsluha a aktivní přístup při údržbě zařízení a nastavení linky na pokovování (galvanická linka)
  • Dodržování technologického postupu pokovování
  • Stálá kontrola průběhu procesu
  • Vstupní kontrola a výstupní kontrola dílů dle výkresové dokumentace
  • Měření pomocí měřících přístrojů
  • Spolupráce s odd. kvality a se seřizovači

Co požadujeme?

  • Min SOU vzdělání
  • Výhodou zkušenosti s obráběním kovů
  • Důslednost a důraz na kvalitu
  • Manuální zručnost – nebát se postavit ke stroji
  • Zkušenost se seřizováním strojů, linek výhodou

Co nabízíme?

  • 60000,- NÁSTUPNÍ BONUS
  • 25 dní dovolené
  • Navýšení mzdy
  • Kariérní růst
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Docházkový bonus 1500 Kč
  • Příspěvek na dopravu odstupňovaný dle vzdálenosti až 2500 Kč/měsíc
  • Příplatky za směnnost cca 2000 Kč/měsíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonus a další
  • Místo výkonu práce: Brno venkov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.