KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ (45-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Jste zkušený konstruktér, který hledá novou pracovní výzvu nebo jen změnu? Pak jste tady správně. Pokud hledáte zajímavou společnost, kde můžete uplatnit své nápady a využít nabyté zkušenosti, ozvěte se nám! Česká výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: KONSTRUKTÉR PRO VÝVOJ (45-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • návrh konstrukce jednoúčelových strojů (zakázková výroba)
  • spolupráce s projektovým týmem
  • budete zodpovídat za úplnost a technickou správnost technické dokumentace
  • návrhy inovací a nových řešení konstrukce strojů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • znalost práce ve 2D a 3D konstrukčních programech
  • aspoň základní znalost anglického jazyka
  • praxi na pozici v oblasti konstrukce

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • výkonnostní bonus
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost seberealizace a celkově práci na zajímavých projektech!
  • jazykové kurzy
  • mnoho dalších benefitů
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Praha-západ (15 min. autem z Prahy Zbraslav)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!