AUTOELEKTRIKÁŘ - DIAGNOSTIKA (40 - 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte vystudovanou SOU/SŠ/VŠ v oboru elektro nebo strojírenství? Nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání s vyhlídkou kariérního postupu? Chcete pracovat v automotive průmyslu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní automobilová společnost hledá technicky šikovné kolegy a kolegyně na pozici: AUTOELEKTRIKÁŘ - DIAGNOSTIKA (40 - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťovaťování realizace zkušebních programů pro kontrolu elektroniky vozů a v rámci montážní linky
  • Provádění analýzy chyb řídících jednotek předserióvých a serióvých vozů
  • Provádění procesní analýzy vzniku chyb při oživování vozu
  • Provádění datalogingu řídících jednotek
  • Zajišťování elektro oprav instalací na strojích
  • Programování, údržba a konfigurace řídících systémů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ/VŠ v elektro nebo strojním oboru
  • Základní znalost Aj nebo Nj
  • Ochotu pracovat na více směnný provoz
  • Praxi jako autoelektrikář, s opravami elektrických závad či zkušenosti s diagnostikou vozu - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost firemního ubytování
  • Možnost profesního i osobního růstu

  • Termín nástupu: IHNED
  • Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy