VÝROBNÍ NÁKUPČÍ (40. - 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Jste zkušený/á nákupčí? Je vaší oblastí nákup pro výrobu i nové projekty? Praxi jste získal/a ve výrobním nebo automotive průmyslu? Potřebujeme podpořit náš tým a proto hledáme posilu na pozici VÝROBNÍ NÁKUPČÍ (40. - 60.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajišťovat nákup dle požadavků výroby
  • kontrolovat skladové zásoby
  • udržovat kvalitní vztahy s dodavateli
  • mapovat trh a vyhledávat nové dodavatele
  • zpracovávat pravidelné reporty nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti jako nákupčí ve výrobním prostředí
  • anglický nebo německý jazyk

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy, prémie k fixní mzdě
  • příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, odborné i jazykové kurzy
  • dotované stravování formou závodní jídelny

  • lokalita: v blízkosti Tachova

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.