BOREC MOKRÉ LAKOVNY (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Chtěl bys zajímavou práci ve strojírenské firmě s fajn atmosférou? Rozumíš si s barvami a práce na lakovně tě baví? Máš rád výzvy? Přidej se k nám! Hledáme kandidáty na pozici: BOREC MOKRÉ LAKOVNY (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvým revírem je mokrá lakovna
  • tvým pracovním nástrojem je vzduchová pistole
  • tvým protivníkem je barevná škála, kterou musíš namíchat
  • muži z mokré lakovny pracují na 2 směny

Co požadujeme?

  • v šuplíku máš výuční list v technickém oboru
  • máš praxi v lakování
  • rád se naučíš něco nového a zdokonalíš se

Co nabízíme?

  • výplatu podle tvého výkonu
  • na dovolené si odpočineš 5 týdnů
  • najíst se můžeš u nás v kantýně za stravenky
  • přispějeme ti na penzijní připojištění
  • pobavíš se na společných akcích

  • Místo výkonu práce: okres Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.