PODPORA NÁKUPU A FINANCÍ (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jsi pečlivý člověk a hledáš stabilní práci v kanceláři? Chceš pracovat pro moderní německou společnost, kde si váží svých zaměstnanců? Pokud Tě navíc baví finance a nákup, pak neváhej a zašli nám životopis! Potřebujeme pro náš tým posilu na pozici: PODPORA NÁKUPU A FINANCÍ (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Evidence, kontrola a tvorba objednávek v SAPu
  • Komunikace v německém jazyk s dodavateli (telefonická a emailová)
  • Kontrola dodacích termínů, faktur a reklamací

Co požadujeme?

  • Německý jazyk – komunikativní úroveň
  • Znalost MS Office
  • Znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Moderní a klidné pracovní prostředí
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Jazykové kurzy zdarma
  • Výroční prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeň