INŽENÝR/-KA KVALITY v NĚMECKU (50-60.000 Kč)

50000 - 60000 Kč

Máte praxi ve výrobní kvalitě a k tomu dobře mluvíte anglicky nebo německy? Už Vás to v ČR nebaví a chcete se podívat jak to funguje jinde? Chceme Vám ukázat, jak se žije a pracuje v Německu! INŽENÝR/-KA KVALITY v NĚMECKU (50-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dohled nad udržováním kvality dle norem ISO
  • pravidelné reportování zjištěných poznatků vedení společnosti v ČR
  • komunikace s kolegy z kvality ve výrobě

Co požadujeme?

  • alespoň střední vzdělání s maturitou
  • schopnosti domluvit se německy s kolegy
  • znalost ISO norem a nástrojů kvality
  • ochotu pracovat v Německu

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • PLNĚ hrazené ubytování ve služebním bytě v Německu
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • NADSTANDARDNÍ MZDU a ZÁKONNÉ DIETY
  • pravidelné finanční odměny
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzdu

  • místo výkonu práce: Německo

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.