ZÁSTUPCE/KYNĚ MISTRA

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máte zkušenost s vedením týmu, umíte si dobře zorganizovat práci a máte praxi ve výrobě nebo v kvalitě? Chcete mít rozmanitou práci s možností kariérního růstu? Pokud ANO, tak hledáme právě vás na pozici ZÁSTUPCE/KYNĚ MISTRA.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora a zastupování mistra směny
  • vedení týmu pracovníků
  • kontrola procesů v rámci kvality
  • implementace nápravných opatření

Co požadujeme?

  • minimálně odborné vyučení bez maturity
  • zkušenost s vedením týmu a schopnost samostatného rozhodování
  • základní znalost práce s PC
  • praxi v průmyslové výrobě
  • zodpovědnost, spolehlivost a proaktivitu

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení a odměny
  • příjemný kolektiv a možnost seberealizace
  • 25 dní dovolené
  • zaplatíme Vám výdaje za dojíždění
  • další benefity, zpříjemňující Váš volný čas a relaxaci
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: 15 minut od Plzně