ELEKTROMECHANIK S CESTOVÁNÍM (AŽ 37000 Kč)

Neaktivní nabídka

29998 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte střední školu v oboru elektro? Chtěli byste se podílet na testování a vývoji vozidel? Nevadí Vám občasné cestování po ČR? Pokud ANO, pošlete mi svoje CV! Ozvu se…

Pracovní náplň

  • manipulace, měření a zkoušení elektrických částí vozidel dle platných předpisů
  • opravy a elektromontáž
  • zpětná kontrola zapojení dle zapojovacích schémat
  • pracovní cesty

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v elektro oboru
  • mít platnou vyhlášku 50/1978 § 6 – do i nad 1000 V
  • praxe v oboru elektro
  • výbornou orientaci a čtení v technické dokumentaci a v elektro schématech
  • dostatečnou flexibilitu a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • práce na pracovní smlouvu doba neurčitá
  • 20000 Kč náborový bonus
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • flexipassy
  • firemní školka
  • firemní akce
  • příspěvky na penzijko/životko
  • sportovní karta
  • 2 dny volna navíc
  • výuka cizích jazyků a další odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.