ELEKTROTECHNIK (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 39000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste zkušený elektrotechnik a hledáte změnu zaměstnání, která Vám dá nové možnosti? Přijde Vám nabídka lákavá a chcete se dovědět více informací? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis! ELEKTROTECHNIK (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • návrh konceptu jednoúčelových automatů - elektro část
  • výroba, zapojení, osazení elektro dílu stroje
  • vypracování dokumentace a schémat zapojení
  • tvorba výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření - ideálně elektro
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost vytváření schémat el. zapojení
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb.

Co nabízíme?

  • služební notebook a mobilní telefon
  • bonusy
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost služebních cest do zahraničí

  • místo výkonu práce: cca 15 km od Třebíče