MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (36 - 49.000 Kč)

Neaktivní nabídka

36000 - 49000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi dobrý/á v on-line propagaci na zahraničních trzích? Nebojíš se komunikovat s obchodními partnery po celém světě? Ovládáš angličtinu a aspoň ještě jeden cizí jazyk? ANO? Těším se na tvůj životopis! MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (36 - 49.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace s obchodními partnery po celém světě
  • Navrhování a příprava marketingových kampaní
  • Zajišťování on-line propagace společnosti
  • Tvorba propagačních materiálů
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v marketingu
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti B2B
  • Zkušenosti z on-line propagace
  • Kreativitu a grafické cítění
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Práci u lídra na trhu
  • Nové a moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno