SPECIALISTA NÁHRADNÍCH DÍLŮ (28-32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máš technické vzdělání a zkušenosti s opravami zařízení a s vedením náhradních dílů? Tak neváhej nám zaslat Váš životopis!!! Neunikne vám žádný nedostatek, orientace ve výkresové dokumentaci vám nedělá problém a umíte pracovat s měřidly? Pak hledáme právě vás! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: SPECIALISTA NÁHRADNÍCH DÍLŮ (28-32.000 KČ). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • připrava materiálu
  • objednávání náhradních dílů
  • spolupráce při vyhodnocování provozních poruch
  • zajištěníní minimálních stavů náhradních dílů
  • spolupráce s externími firmami při realizaci oprav a investičních akcí
  • opatření katalogů, ceníků a jiné dokumentace o strojích a zařízeních

Co požadujeme?

  • vzdělání nejlépe v technickém oboru
  • AJ na komunikativní úrovni (výhodou)
  • praxi na podobné pozici min. 2 roky

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění

  • lokalitu: Ústí nad Labem