TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (35-50.000,-)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Vyznáte se ve výrobních technologiích pro vstřikování plastů? Chcete se podílet na zavádění nových technologií a nevadí Vám práce na směny? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v automotive rozšiřuje svůj tým o novou posilu na pozici: TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (35-50.000,-)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Optimalizace technických postupů ve výrobě
  • Spolupráce při návrhu nových technologických postupů
  • Spolupráce při zavádění nových výrobků do výrobního procesu
  • Udržování technologických parametrů technologie lisování plastů
  • Komunikace s odděleními v rámci zavedení nových technologií

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • Znalost IM procesu vstřikování plastů
  • Zkušenosti se servisem IM strojů
  • Ochotu pracovat na směny (krátký, dlouhý týden)
  • ŘP sk.B
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na kulturu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost finančního příspěvku ihned po nástupu

  • Místo výkonu práce: Hodonín