SPECIALISTA IT Praha (35-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již nějakou praxi v oblasti správy serverů a firemního prostředí? Máte zkušenost z outsourcingové společnosti? Chtěli byste se učit novým věcem od zkušených kolegů v týmu? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá poskytováním IT služeb hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA IT Praha (35-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • pomoc zákazníkům datového centra (1.000+ serverů)
  • okamžitá a samostatná pomoc zákazníkům, popř. eskalace problému na specialistu
  • analýza IT požadavku a identifikace problém
  • aplikační hosting – Informační a ekonomické systémy
  • vyhledávání nových příležitostí – co se dá zlepšit
  • technologie, které používáme: Hyper-V, VMware, Windows Server 2012/16, Active Directory, Remote Desktop Services

Co požadujeme?

  • zkušeností se správou serverů a firemního prostředí (50+ uživatelů)
  • zkušenost z outsourcingové společnosti (více zákazníků)
  • znalost Active Directory
  • znalost virtualizačních technologií (VMware, Hyper-V)
  • hledáme juniornější i seniornější kolegy

Co nabízíme?

  • prostředí stabilní české společnosti
  • 13. a 14. plat v závislosti na plnění cílů
  • variabilní složku platu
  • možnost profesního růstu
  • občerstvení na pracovišti
  • benefitní systém
  • vzdělávací kurzy
  • možnost spolupráce na IČO
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha