JSTE PLÁNOVAČEM VÝROBY A CHCETE BÝT VÍC?

Máte dlouholetou praxi s materiálovým a kapacitním plánováním výroby a chcete se posunout? Myslíte si, že je čas na další krok a přijetí výzvy stát se šéfem? Chyťte svoji šanci a zašlete mi životopis! JSTE PLÁNOVAČEM VÝROBY A CHCETE BÝT VÍC?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení plánovačů výroby
  • plánování materiálových zásob
  • odpovědnost za sestavení plánů výrobní kapacity
  • zlepšování stávajících logistických procesů z hlediska plánování
  • práce s ERP systémem

Co požadujeme?

  • odpovídající praxi v oblasti plánování ve výrobní společnosti
  • pokud máte zkušenost s vedoucí pozicí - určitě to oceníme
  • zkušenosti s automotive prostředí VELKOU VÝHODOU
  • schopnost řízení projektů
  • znalost ERP systému (SAP a podobné)

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příležitost udělat další krok v kariéře
  • možnost realizace vlastních nápadů pro zefektivnění výroby
  • uhradíme Vám náklady na dojíždění
  • a spousty dalšího :)

  • místo výkonu práce: cca 15-20 minut od Plzně