EDITOR TECHNICKÉ DOKUMENTACE (22-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste technicky založený/á a orientujete se v technické dokumentaci? Baví Vás práce v administrativě? Pošlete mi svůj životopis a přidejte se k nám do týmu! Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu na pozici: EDITOR TECHNICKÉ DOKUMENTACE (22-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace návodů k obsluze, instalacím a údržbě
  • korektura a administrace technických dokumentů
  • publikace dokumentace
  • tvorba a úprava foto a video dokumentace
  • práce s aplikací na řízení projektů
  • tvorba objednávek a kontrola fakturace ohledně zajištění překladů
  • zajišťování školení pracovníků servisu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technická
  • velmi dobrá znalost AJ podmínkou
  • NEZBYTNOST orientace v technické dokumentaci
  • uživatelská znalost Power Point
  • zkušenost s tvorbou výukových materiálů výhodou
  • komunikativní schopnosti a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení respektující úroveň znalostí
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená 25 dní
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • odměny za výsledky firmy
  • závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • vzdělávací jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: okolí Lipníku nad Bečvou