SPECIALISTA VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ (45 - 55 000 Kč)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Jste analytický typ člověka s technickým vzděláním a hledáte nové pracovní uplatnění v oblasti vývoje a zlepšování technologií a výrobních procesů? Máte zkušenosti s nastavováním technologických procesů v oblasti lisování a broušení? Dokážete bez větších problémů komunikovat v anglickém jazyce? Pak již na nic nečekejte a zašlete nám Vás životopis! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: SPECIALISTA VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ (45 - 55 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Zavádění výrobních procesů, technologií a zařízení do výroby
  • Zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, navrhování použití nejvhodnějších strojů a nástrojů
  • Zpracování technické a výrobní dokumentace (včetně její aktualizace)
  • Analýza pracovních cyklů, optimalizace výrobních procesů
  • Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření (strojírenství, materiálové inženýrství apod.)
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Základní orientaci v principech štíhlé výroby
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Věříme, že motivující mzdové ohodnocení
  • Zkušený pracovní kolektiv
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) onu práci
  • Prostředí, ve kterém budete prožívat pozitivní vibrace nejen v den výplaty :O)

  • Místo výkonu práce: okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Michal Varkoček
Team Leader

+420777549877
hradec@acjobs.cz
Skype