DĚLNÍK VE VÝROBĚ (22-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

Jste manuálně zruční a chcete dostávat SUPER platové ohodnocení? Tak mi pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte! Stabilní společnost v potravinářském průmyslu hledá fyzicky zdatné uchazeče/uchazečky na pozici: DĚLNÍK VE VÝROBĚ (22-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce ve 2směnném provozu
  • Zpracovávání ingrediencí dle zadaných receptur
  • Manipulace s terminály a čtečkami
  • Udržování čistoty strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SOŠ
  • Vlastní osobní automobil
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • Základní znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat v prostředí s alergeny

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost firemních produktů za zvýhodněné ceny
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou