NÁKUPČÍ S NĚMČINOU (32 - 37 000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti z oblasti nákupu? Zajímá Vás tato oblast a chcete se dále rozvíjet? Hledáte práci ve stabilní a stále se rozrůstající společnosti? Pak je zde příležitost právě pro Vás, obsazujeme pozici NÁKUPČÍ S NĚMČINOU (32 - 37 000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli a vyřizování objednávek
  • Zajištění nákupu potřebného materiálu
  • Sledování stavu skladových zásob a kontrola termínů
  • Hodnocení dodavatelů a řešení případných nesrovnalostí

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Schopnost dorozumět se německy - častá komunikace
  • Zkušenosti na obdobné pozici (logistika, operativní či strategický nákup)
  • Dobrou počítačovou gramotnost - MS Office
  • Pokročilé organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce plné zábavy
  • Vzdělávací projekty, možnost kariérního postupu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí