KONSTRUKTÉR AUTOMOTIVE (34-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jindřichův Hradec

Máš vystudovanou školu s technickým zaměřením a zkušenosti s konstrukcí? Jsi pečlivý v tom co děláš a domluvíš se anglicky? Pak je tato práce přímo pro tebe. Významná zahraniční společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici: KONSTRUKTÉR AUTOMOTIVE (34-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podílení se na vývoji bezpečnostních dílů určených do podvozků osobních aut
  • vyvíjení produktu v kooperaci s ostatními kolegy
  • řešení vyrobitelnosti s procesními inženýry z technologie
  • komunikace se zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost konstrukce, materiálů a výrobních technologií
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
  • technické myšlení

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat a roční bonus
  • dotované stravování
  • možnost home office
  • další vzdělávání a rozvoj
  • příspěvky na připojištění

  • místo výkonu práce: Okres Jindřichův Hradec – Východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.