ELEKTRO PROJEKTANT (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušeným projektantem v elektrotechnice a přemýšlíte o změně? Chcete si své znalosti dále rozšiřovat a pracovat ve společnosti s osobním a lidským přístupem, kde se dá na všem domluvit? Zajímá Vás oblast fotovoltaiky, LED osvětlení a nabíjecích stanic pro elektromobily? Ano? Pak reagujte ještě dnes! Perspektivní společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá nového kolegu/kolegyni do projekčního týmu na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • projektování nabíjecích stanic elektromobilů, veřejného LED osvětlení
  • návrh dokumentace k daným projektům
  • kooperace s realizačním elektroinstalačním týmem a energetickými auditorem
  • technické studie a návrhy FVE a akumulačních systémů pro komerční i rezidenční objekty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • praxi s projektováním v oblasti elektro
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • zázemí úspěšné společnosti
  • práce v menším kolektivu, osobní přístup k zaměstnancům
  • možnost home office
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost nástupu ihned
  • práce na HPP
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Brno