IT CONTROLLING SPECIALIST (AŽ 65 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

35000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Jedná z vedoucích potravinářských a výrobních společnosti v Evropě hledá IT posilu. Jde o podporu celého holdingu – hlavně oddělení rozpočtu a reportingu. Pokud chceš se rozvíjet v IT sféře a pracovat v mezinárodním prostředí. Být součástí malého a kamarádském týmu. Tak tato příležitost je právě pro Tebe! Stačí poslat CV a ozvu se :)

Pracovní náplň

  • Hlavně se podělíš na podpoře managementu společnosti, kde budeš spravovat a rozvíjet BI aplikace.
  • Správa reportu běží na bázi MS SQL Reporting a Analysis services.
  • Budeš se věnovat exportu a importu dat, komunikovat jak s uživateli v rámci firmy, tak i s externími klienty. Tvořit reporty, analyzovat vstupní data apod.
  • Budeš spolupracovat na lokálních a mezinárodních projektech.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Anglický jazyk – budeš denně komunikovat s klienty a pobočky po celé EU
  • Výbornou znalost Excel a SQL
  • Výhodou je znalost MS SQL Server a MS Reporting
  • Zkušenost s controllingem a vnitropodnikovými procesy je velkou výhodou
  • Ochota cestovat a řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace, osobního a profesního rozvoje
  • Odborná školení, jazykové kurzy, sportovní aktivity
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba

  • Místo výkonu práce: okres Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.