KONSTRUKTÉR/KA STROJŮ (30-40.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Ovládáte konstrukci v 3D programech a máte zkušenost v oblasti technologií plošného tváření a svařování, automatizace? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR/KA STROJŮ (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce a spolupráce při vývoji produktů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Práce v systému SolidWorks
  • Práce se softwarem APIS při vytváření P-FMEA
  • Navrhování řešení pro optimalizaci existujících výrobních, procesních parametrů, nástrojů a strojů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti v konstrukci
  • Středně pokročilou znalost angličtiny
  • Znalost 3D programů
  • Znalost technologií plošného tváření a svařování, automatizace (výhodou)

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodního stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Další finanční bonusy

  • Místo výkonu práce: jižně od Brna
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy