LOGISTIK PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Do našeho týmu v oblasti logistiky hledáme nového kolegu! :) Pokud jste se někdy pohyboval/a v oblasti přepravy a víte "jak vypadá kamion" a dodací listy, rádi se s Vámi potkáme. Němčináře upřednostňujeme, angličtináři případně mohou také zaslat CV - CV VŽDY V NJ, PŘÍPADNĚ AJ. Budeme se těšit :) LOGISTIK PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za dovoz materiálu na sklad
  • komunikace s přepravci
  • zodpovědnost za export již hotových produktů
  • chystání vývozní dokumentace
  • práce v interním systému - zodpovědnost za správnost dat

Co požadujeme?

  • alespoň základní praxe v oblasti logistiky / přepravy
  • jazyková výbavenost - ideálně znalost NJ, případně AJ
  • pečlivost a smysl pro detail

Co nabízíme?

  • férové mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • odměny na Vánoce
  • přátelská parta na pracovišti
  • zazemí mezinárodní firmy - možnost uplatnění jazyků v praxi
  • pozice je vhodná pro muže i ženy

    Místo výkonu práce: Kladruby u Stříbra