KVALITÁŘ V AUTOMOTIVE (50 - 65 000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Orientujete se v oblastí kvality? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a chcete mít možnost jazyk využívat? Máte silné organizační a komunikační dovednosti? Chcete mít na starosti zákaznickou kvalitu a spojit svojí další kariéru s prestižní mezinárodní společností? Pošlete Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici: KVALITÁŘ V AUTOMOTIVE (50 - 65 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyřizování zákaznických reklamací
  • Přezkum kontrolního plánu
  • Příprava a aplikace nápravných opatření
  • Spolupráce při přípravě zákaznických auditů
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání s technickým zaměřením
  • Zkušenosti z oblasti kvality
  • Orientaci v technických problémech
  • Kvalitní organizační dovednosti
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu včetně práce z pohodlí domova
  • Proplacení přesčasů
  • Roční bonusy
  • Chutné stravování na pracovišti
  • Příspěvky na péči o tělo i ducha :o)

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!