SENIOR BUYER - NÁSTUP IHNED (60-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte bohaté zkušenosti v nákupu z výrobní společnosti? Mluvíte perfektně anglicky? Rádi byste pracovali na pozici Senior buyer v Ústeckém kraji? Tak zašlete nám životopis!!! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: SENIOR BUYER - NÁSTUP IHNED (60-65.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Řízení dodavatelských vztahů
  • Vedení výběrových řízení na nové dodavatele
  • Nastavení strategie
  • Zlepšování procesů nákupu
  • Vedení agendy spojené s konkrétními projekty
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Praxi na podobné pozici alespoň 5 roky
  • AJ – výbornou (Nutné)
  • Zkušenosti s řízením projektu
  • Znalost práce na PC
  • Vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Lokalitu: Chomutov