PRACOVNÍK EXPEDICE (24 - 27 000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

Umíte se pohybovat v oblasti logistiky a přejete si najít práci právě s tímto zaměřením? Umíte komunikovat v angličtině? Rádi byste pracovali v nadnárodní společnosti, která přemýšlí ne jen nad ziskem, ale zaměřuje se i na životní prostředí? Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, rádi obdržíme Váš životopis. Společnost v Libereckém kraji hledá nového kolegu na pozici: PRACOVNÍK EXPEDICE (24 - 27 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění optimálního toku materiálu a výrobku (dodavatel - sklad - výroba - sklad - zákazník)
  • Komunikace s odděleními napříč firmou
  • Vystavování kompletních podkladů pro vývoz
  • Podílení se na zlepšování procesu skladování, příjmu materiálu a expedice
  • Komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • Nejlépe středoškolské vzdělání a vyšší
  • Praxi ve výrobní společnosti v logistice (například z pozice logistika, plánovače výroby, pracovníka expedice apod.)
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Proaktivní přístup k práci
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu společnosti ( tří směnný režim, 12-ti hod. směny)

Co nabízíme?

  • Pracovní prostředí, ve kterém se budeš cítit dobře
  • Dovolenou navíc
  • Odměny za docházku
  • Chutné závodní stravování
  • Příspěvky na mnoho aktivit ve volném čase

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Liberce