ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ/KA VE VÝROBĚ (30 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte středoškolské vzdělání v oblasti elektro a ideálně máte i praxi z pozice elektromechanika/čky ve výrobní společnosti? Zvládáte se k práci postavit zodpovědně? Jste manuálně zruční a chcete být za svou kvalitně odvedenou práci kvalitně ohodnocen? Přidejte se do týmu netradiční společnosti v Libereckém kraji na pozici: ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ/KA VE VÝROBĚ (30 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Opravy a údržby strojů (běžné i preventivní)
  • Testování funkčnosti strojů a zařízení
  • Diagnostika a vyhodnocování potíží
  • Evidence provedených oprav
  • Sledování aktuálního stavu zásob náhradních dílů

Co požadujeme?

  • Středoškolské zdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti na pozici elektromechanika/čky (postačí i v rámci školní praxe)
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5 a vyšší
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Ochotu učit se novým technologiím

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a ničím neohrožené společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Moderní, čisté a klimatizované prostředí
  • Možnost sebevzdělávání a kariérní růst
  • Mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu
  • Voňavá káva po ránu - pro pohodový den :O)

  • Místo výkonu práce: 20 minut z Liberce
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!