ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ (29 - 32 000 Kč)

29000 - 32000 Kč

Pohybuješ se již nějakou dobu v oboru elektro? Zvládáš se k práci postavit zodpovědně? Jsi manuálně zručný a dokážeš věci opravit do funkčního stavu? Jakýkoliv problém = žádný problém? V tom případě věříme, že Tvůj životopis už je na cestě k nám. Přidej se do týmu společnosti v Libereckém kraji na pozici: ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Čekají Tě opravy a údržby strojů (běžné i preventivní)
  • Připrav se na testování funkčnosti strojů a zařízení
  • Budeš odhalovat závady a koordinovat případné opravy
  • K tomu všemu nesmí chybět ani evidence provedených oprav s veškerými výsledky

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Máme jednu PODMÍNKU a to vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6
  • Měl by ses umět dobře pohybovat v technické dokumentaci, bez toho budeš dost ztracený
  • Musíš mít chuť pracovat i na směny (jedeme v nepřetržitém provozu)

Co nabízíme?

  • Dostaneš od nás EXTRA dovolenou navíc
  • Bonusy za pravidelnou docházku Tě neminou
  • K tomu všemu ještě náborový příspěvek
  • Stále nekončíme, přispíváme i na volnočasové aktivity
  • A nesmíme zapomenout ani na zaměstnanecké mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Liberce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Lucie Komňacká
HR Consultant

+420778434005
hradec@acjobs.cz
Skype