BUSINESS DEVELOPMENT MANAŽER S AJ (35-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste týmový hráč a máte duši obchodníka? Chcete rozvíjet obchodní aktivity na zahraničních trzích? Chcete práci u stabilní firmy, která je aktivní ve světě? Pak nám ihned zašlete životopis! Stabilní česká společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici BUSINESS DEVELOPMENT MANAŽER S AJ!

Pracovní náplň

  • Kontrola činností na stávajících trzích
  • Analýza obchodních příležitostí
  • Rozvoj obchodních aktivit na nových trzích
  • Aktivita za účelem splnění obchodního plánu
  • Tvorba reportů
  • Spolupráce s odděleními marketingu a technologie

Co požadujeme?

  • Praxi na obchodní pozici (podmínkou)
  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Velmi dobrou znalost nástrojů MS Office
  • Min. Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Schopnost práce v týmu
  • Odolnost vůči stresu
  • ŘP skup. B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené and rámec zákona
  • Příspěvky formou Cafeterie
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost práce ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.