FEM VÝPOČTÁŘ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jindřichův Hradec

Vystudoval jste vysokou školu a rád byste se rozvíjel v oblasti CAE. Zajímáte se o oblast automotive, chtěl byste být u vývoje nových produktů a máte zkušenosti s využíváním FEM softwarů? Dokážete využít své technické myšlení a přicházet s novými nápady? Pokud ano, pak hledám právě Vás! Významná zahraniční společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici: FEM VÝPOČTÁŘ (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vyvíjení nových výpočetních metod
  • práce na významných projektech
  • úzce spolupracovat s týmem výzkumu a vývoje, zkušebnou a výrobou
  • reporting jednotlivých problémů, školení výpočtářů
  • monitoring trhu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • dlouhodobé zkušenosti s MKP
  • anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Znalosti CAE nástrojů – FEM software
  • základní znalosti v oblasti konstrukce a testování

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Možnost home office
  • Další vzdělávání a rozvoj
  • Příspěvky na připojištění

  • Místo výkonu práce: Okres Jindřichův Hradec – Východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.