ELEKTROÚDRŽBA DO VÝROBY

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Orientuješ se v elektro údržbě? Rád by jsi své znalosti uplatnil ve stabilní společnosti? Pošli nám životopis! Přední výrobce obalových materiálů hledá právě tebe!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Stálý dohled na správný provoz rozvoden
  • Provádět preventivní údržbu a pravidelné opravy
  • Hledat závady a provádět inspekční pochůzky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ = elektrotechnického směru
  • Osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Praxe s elektroúdržbou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská práce s PC
  • Směnný provoz

Co nabízíme?

  • Finanční odměna za Váš nástup
  • Příspěvek při přestěhování až do výše 29.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Možnost firemní půjčky
  • Příspěvek na dopravu ve výši 6.000 Kč
  • a spoustu dalších benefitů

    Lokalita: okres Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.