OBSLUHA VSTŘIKOLISU

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci na pozici OBSLUHA VSTŘIKOLISU v Brně? Jste technicky zdatní a rádi byste pracovali s moderními stroji? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná strojírenská společnost, která se zabývá zejména vstřikováním plastů, hledá novou posilu svého týmu na pozici: OBSLUHA VSTŘIKOLISU

Pracovní náplň

  • obsluha a seřízeni vstřikolisu v malosériové výrobě
  • výroba a běžná údržba vstřikovacích forem
  • sledování kvality dodávaných dílů
  • kontrola úplnosti výkresové dokumentace
  • práce pouze na 1 směnu

Co požadujeme?

  • SOU v oboru nástrojář výhodou
  • zkušenosti s obsluhou a seřizováním vstřikolisu
  • znalost výroby a údržby vstřikovacích forem
  • orientace v technické dokumentaci
  • zručnost, preciznost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • práce pouze na 1 směnu, příjemný kolektiv
  • příspěvek na stravování, firemní akce
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • místo výkonu práce: Brno