KONZULTANT E-SHOP ŘEŠENÍ (AŽ 50 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Staň se členem týmu, který implementuje řešení po celé Evropě. Cestuješ rád/a? Potom pro tebe bude tato práce za odměnu! Schází nám Konzultant, který má IT backround, je zodpovědný a umí se ponořit do své práce. Zároveň oceníme zkušenosti s e-shop řešeními a/nebo ERP systémy. A co za to? Bohatě vás odměníme. Ať už finančně nebo morálně. Máme skvělý kolektiv, který utužujeme nejrůznějšími společnými aktivitami.

Pracovní náplň

  • Implementace nových verzí obchodních portálů
  • Komunikace s interními business pobočkami
  • Analýza a implementace požadavků
  • Podpora a školení uživatelů
  • Cestování do jednotlivých evropských poboček
  • Spolupráce s dalšími infrastrukturními týmy

Co požadujeme?

  • Praktickou zkušenost s fungováním ERP systémů
  • Předchozí praxi s B2B portály
  • Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Zkušenost práce v Agilním prostředí je výhodou
  • Znalost PRINCE2 a ITIL metodologií je také výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost cestování po Evropě
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Prestižní práci, kterou budete milovat
  • Služební telefon a notebook
  • Stravenková a Multisport karta
  • Teambuildingové akce
  • Pracoviště u cyklostezky v centru Brna
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.