IT Specialist (35-45.000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Zajímáte se o IT technologie? O Elektro, robotizaci, bezpečnost? A co takhle o IT v oblasti průmyslu? Říká Vám něco průmysl 4.0? Jste absolventem IT VŠ, nebo již máte alespoň krátkou praxi? Pokud jste alespoň 1 odpověděli ANO, pak se nám neváhejte ozvat. Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme posilu do týmu na pozici: IT SPECIALIST (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Průmysl 4.0 je stále aktuálnější, a proto hledáme vhodné kandidáty do mezinárodní automotive společnosti. Na této pozici se budete zabývat například zabezpečením síťové infrastruktury, bezpečností ve výrobě, nebo zaváděním nových technologií. Jedná se o mezinárodní společnost, proto se můžete těšit na komunikaci jak v českém jazyce, tak i v anglickém.

  • Projekty zabezpečení a síťové infrastruktury
  • Instalace, administrace a správa serverových aplikací
  • Spolupráce s kolegy napříč odděleními (IT i výroba)
  • Komunikace s kolegy v ČR i zahraničí
  • Spolupráce na zavádění nových systémů a technologií

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ s IT zaměřením nebo alespoň 2 roky praxe v IT
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Ochotu se vzdělávat
  • Zájem o IT a automotive

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Homeoffice (po dohodě)
  • 5 týdnů dovolené, 5 Sick days
  • Multisport karta, Stravenky
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Možnost interního vzdělávání
  • Nástup co nejdříve

  • Lokalita: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

David Lužík
HR Consultant

+420775474381
praha@acjobs.cz
Skype