TECHNIK ZAKÁZEK - STROJAŘ (30-40.000 Kč)

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte technický background a strojírenské vzdělání? Dokážete vybrat zákazníkovi na míru produkt, který mu pomůže v jeho běžném životě? Lákala by Vás práce v malé společnosti, kde si cení svých zákazníků i zaměstnanců? Jste empatický a klidný člověk, který si dokáže poradit? Tak zašlete životopis! Malá česká firma zabývající se prodej specializovaných mobilních zařízení hledá kolegu na pozici: TECHNIK ZAKÁZEK - STROJAŘ (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • návrh a zajištění realizace zařízení na míru zákazníkovi
  • úzká spolupráce s dodavateli při zajišťování dílů pro montáž
  • spolupráce s montérem při sestavení a ozkoušení hotového zařízení
  • práce s konstrukčním SW při návrhu potřebných dílů
  • spolupráce s obchodním specialistou společnosti
  • hledání dalších úprav a vylepšení stávajících produktů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxe na technické pozici podmínkou
  • AJ alespoň na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost konstrukčních programů
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Co nabízíme?

  • zodpovědnou práci v prostředí malé české firmy
  • 13. plat dle prosperity firmy
  • příspěvek na stravování
  • sick days, mobilní telefon, notebook

  • místo výkonu práce: okres Brno-město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Mgr. Nikol Náhlá
Manager of Engineering Division

+420775787237
engineering@acjobs.cz
Skype

Divize Engineering