OPERÁTOR DO VÝROBNÍHO PROCESU (22. 000 Kč)

Neaktivní nabídka

21000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte zkušenosti v chemické výrobě? Chcete pracovat s moderním zařízením? Ano? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Chemická společnost hledá posily!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobních zařízení
  • Kontrolování technologických zařízení a kvality výrobků
  • Provádění drobných servisních zásahů
  • Práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • SŠ - chemického, nebo technického směru
  • Znalosti práce s PC
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu/12h
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Průkaz na VZV výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněné stravování na firmě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Další benefity

    Lokalita: Ústí nad Labem

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.