VEDOUCÍ OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY (30. - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste učenlivý, a máte chuť pracovat pro firmu, kde Vás dobře zaplatí. Chcete dělat v přátelské a pohodové společnosti, kde budete mít možnost profesně růst, když budete šikovný? Pak mi pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte. VEDOUCÍ OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY (30. - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha seřízení výrobních zařízení.
  • Vedení až 5 lidí.
  • Monitoring, kontrola zařízení.
  • Odběr vzorků.
  • Drobná manuální práce, případně přemísťování břemen.

Co požadujeme?

  • Minimálně výuční list
  • Základní znalost práce na počítači.
  • Praxe ve výrobě-výhodou.
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (8. hodinové směny).

Co nabízíme?

  • Až 5 týdnů dovolené.
  • Bonusy za pravidelnou docházku.
  • 13. mzda.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu.
  • Místo výkonu práce: Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.