PROFÍK V OBLASTI POČÍTÁNÍ VÝPLATY :) (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Každý člověk chce mít výplatnici spočítanou správně, no ne? :) Jsme společnost, která si velmi váží práce svých zaměstnanců a proto potřebujeme, aby veškeré mzdové záležitosti seděly, jak mají a ve finančních věcech byl pořádek. Pokud tedy máte praxi v oblasti mzdového účetnictví a hledáte super firmu v okolí Hranic na Moravě, čekáme na Vás! PROFÍK V OBLASTI POČÍTÁNÍ VÝPLATY :) (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • výpočet mzdy pro naše zaměstnance
  • zohlednění jednotlivých složek mzdy, náhrad, srážek, odvodů, doplatků atd.
  • vedení mzdové evidence
  • příprava ročního zúčtování daně z přijmu FO
  • komunikace s příslušnými úřady

Co požadujeme?

  • praxe v oblasti mzdového účetnictví podmínkou
  • orientace v příslušné legislativě
  • pečlivost a láska k číslům
  • aktivní práce na PC

Co nabízíme?

  • Fajn parta na pracovišti :)
  • 13. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Mezinárodní prostředí - špička ve svém oboru

  • Místo výkonu práce: okolí Hranic na Moravě

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.