PROJEKTANT MOSTŮ (vhodné pro absolventy) 28-32.000 Kč

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru a chcete nastartovat kariéru? Jste aktivní, spolehlivý a umíte pracovat v týmu? Vyznáte se v AutoCAD Civil 3D? Pak nám ihned zašlete životopis! Rodinná firma hledá nového kolegu/kolegyni na pozici PROJEKTANT MOSTŮ (vhodné pro absolventy)

Pracovní náplň

  • Projektování v oboru mostních konstrukcí
  • Práce v týmu
  • Práce s příslušnými orgány
  • Porady a jednání se zákazníky
  • Koordinace projekčních prací se specialisty

Co požadujeme?

  • VŠ ve stavebním oboru konstrukce, dopravní stavby
  • Znalost SW Auto CAD Civil 3D a MS Office
  • Aktivitu, spolehlivost, zodpovědnost
  • Schopnost práce v týmu
  • Znalost SW SCIA Engineer a GEO6 výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat + příspěvky na stravování
  • Přátelský a vstřícný kolektiv
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Profesní růst a vzdělávání
  • Odborné exkurze i mimo ČR
  • Možnost finančního růstu
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.