INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (45.-55.000 Kč)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte praxi v automotive kvalitě a mluvíte německy? Potřebujeme Vás do našeho týmu! Jsi náš budoucí INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (45.-55.000 Kč)?? Skvěle, zašli svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • zastřešení zákaznické kvality pro německé zákazníky
  • řešení reklamací, navrhování nápravných opatření
  • účast na zákaznických auditech
  • denní kontakt se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v zákaznické kvalitě
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • znalost MS Office (Excel + PowerPoint)

Co nabízíme?

  • bohaté čtvrtletní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní benefity
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.