SPECIALISTA NÁKUPU

Setkal/a ses s obdobnou pracovní pozicí a hledáš práci, kde získáš pracovní smlouvu na dobu neurčitou? Anglický jazyk pro tebe není problém? Reaguj na inzerát a staň se součástí našeho týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění materiálu pro výrobu
  • zabezpečení včasného dodání
  • vyhledávání úspor
  • komunikace a udržování vztahů s dodavateli
  • navazování spolupráce s novými dodavateli, následné vyjednávání podmínek
  • spolupráce s centrálním nákupem
  • analýza a průzkum trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • balíček MS Office
  • praxi v nákupu, či materiálové dispozici

Co nabízíme?

  • práci na dobu NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené
  • speciální bonusy
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • prémie za pracovní výročí

  • lokalita: Tachovsko