MISTR - ELEKTRO (35-42.000 Kč)

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Chcete pracovat v menší společnosti rodinného typu? Jste technický typ a máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete mít práci, kde můžete v praxi uplatnit svoje nápady? Tak neváhejte a reagujte na pozici: MISTR - ELEKTRO (35-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení výrobního týmu
  • Přidělování práce
  • Dohled nad dodržováním BOZP
  • Zodpovědnost za naplnění plánů výroby
  • Reporting vedoucímu výroby
  • Kontrola kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/SOÚ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi s vedením týmu ve výrobě
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • Dovolenou navíc
  • Prémie
  • Příspěvk na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.