VEDOUCÍ VÝROBY - JUNIOR (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máš strojírenské nebo stavební vzdělání a chuť stát se vedoucím výroby a zakázek? Domluvíš se německy? Nevadí, že nemáš praxi ve vedení lidí. Pokud si myslíš, že jsi vůdčí typ a máš obchodního ducha, pak zašli svůj životopis. Možná seš to právě ty, kdo se stane plnohodnotným členem týmu a získáš pozici: VEDOUCÍHO VÝROBY - JUNIOR (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování technické dokumentace
  • zadávání výrobků do výroby a sledování průběhu zakázek
  • kontrola výstupu výroby
  • řešení logistiky k zákazníkovi
  • zastupovat vedoucího výroby
  • hned jak se zapracuješ: příprava cenových nabídek a základní komunikace se zákazníky
  • v budoucnu také získávání nových výrobních a obchodních příležitostí

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru (může být i šikovná absolvent, co se nebojí výzvy)
  • praxe na obdobné pozici v plastařině nebo strojařině je výhodou, nikoliv podmínkou
  • vůdčí osobnost, která se nebojí řídit menší tým pracovníků
  • schopnost zpracovat technickou dokumentaci a znalost některého z rýsovacích softwarů
  • obchodního ducha, schopnost vést obchodní jednání a prezentovat výrobky
  • budeš potřebovat německý jazyk, protože budeš jednat se zahraničními zákazníky a sem tam se za nimi budeš muset i vydat
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat do zahraničí (potřeba se umět odvést k zákazníkovi)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
  • závodní stravování
  • mobilní telefon
  • možnost kariérního růstu a vzdělávání v oboru
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost nástupu ihned, ale na šikovného člověka si rádi počkáme
  • místo pracoviště: Břeclavsko