OBCHODNÍ MANAŽER - AUTOMOTIVE (40-60.000 Kč fix)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušeným sales manažerem v oblasti kompozitů či kompozitních materiálů? Vedete jednání v anglickém jazyce a chcete pracovat pro přední společnost ve svém oboru? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes a reagujte tak na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - AUTOMOTIVE (40-60.000 Kč fix)

Pracovní náplň

  • akvizice nových a péče o stávající zákazníky
  • vedení obchodních jednání a nabídka produktů z řad kompozit
  • cestování k zákazníkům z ČR a SR
  • nabídka technických řešení zákazníkům
  • komunikace se zahraničním vedením společnosti
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání (technického směru)
  • minimálně 2 roky praxe v prodeji směrem do automotive
  • alespoň základní znalost kompozitů (kompozitních materiálů)
  • anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání
  • perfektní obchodní dovednosti, přirozenou autoritu a drive
  • ŘP sk. B - ochotu cestovat za zákazníky v rámci ČR a SR

Co nabízíme?

  • možnost práce pro silného hráče na trhu
  • nadstandardní mzdové ohodnocení (fix + provize)
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • teambuildingové akce
  • 13. mzdu
  • automobil pro osobní účely
  • notebook, telefon
  • možnost nástupu ihned
  • místo pracoviště: Brno (cestování v rámci ČR a SR)