SENIOR SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Máte zkušenosti a praxi jako seřizovač vstřikolisů? Hledáte novou pracovní výzvu? Zúčastněte se výběrového řízení na pozici SENIOR SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (30-40.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Seřizování a optimalizaci vstřikolisů na svěřeném úseku
  • Výměnu forem
  • Podporu výroby
  • Spolupráci s procesními inženýry, údržbou a kvalitou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Praxe na podobné pozici PODMÍNKOU
  • Zodpovědnost
  • Pečlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

  • Lokalita: Most