ÚČETNÍ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte VŠ/SŠ ekonomického směru? Zkušenosti s účetní problematikou ve výrobní společnosti a plynulou angličtinu? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat, možná hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: ÚČETNÍ (30-40.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Evidence pohledávek a závazků
  • Účtování došlých faktur
  • Příprava podkladů pro audity
  • Kooperace s kolegy z odd. controllingu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • AJ komunikativní
  • Znalost SAP
  • Zkušenost z výrobního závodu
  • Znalost účtování DPH

Co nabízíme?

  • Možnost práce v mezinárodní společnosti
  • Příležitost k profesnímu a osobnímu růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování

  • Lokalitu: Ústí nad Labem